Dřevěné postele

nabízí velký výběr různých modelů z měkkého nebo tvrdého dřeva v různých cenových kategoriích. Samotná postel je složena z rámu postele, roštu a matrace. Postele je možné doplnit různými doplňky jako jsou noční stolky, závěsné police a úložné prostory.

Postel Jana
Postel Jana
Postel Zuzana
Postel Zuzana
Postel Vera
Postel Vera
Postel Dana
Postel Dana
Postel Nela
Postel Nela

Rám postele

levnější postele mají rám vyrobený z měkkého dřeva tzn. ze smrkového popřípadě z borového masivu v přírodním provedení nebo namořený do požadovaného odstínu a je dokončen vodou ředitelným lakem, který je zdravotně nezávadný. Dražší postele mají rám vyrobený z tvrdého dřeva tzn. ze bukového popřípadě z dubového masivu v přírodním provedení nebo namořený do požadovaného odstínu a je dokončen vodou ředitelným lakem, který je zdravotně nezávadný. Rám postele je vybaven středovou příčkou , která slouží k podepření roštu ve středové části postele a tím se docílí zvýšení nosnosti postele.

Provedení Buk
Provedení Buk
Provedení Buk - Třešeň
Provedení Buk - Třešeň
Provedení Smrk
Provedení Smrk
Provedení Smrk - Třešeň
Provedení Smrk - Třešeň
Provedení Lamino
Provedení Lamino

Můžete se samozřejmě setkat i s drahými modely z exotických dřevin nebo s levnými modely z laminované dřevotřísky v požadovaném odstínu … záleží jen na finančních možnostech.

Matrace a rošty

ložnou plochou se rozumí využitelná plocha matrace pro odpočinek, skutečný rozměr postele respektive vnější rozměr rámu postele je samozřejmě větší. Běžná šířka ložné plochy je 140, 160 cm, 180 cm a 200 cm. Běžná délka ložné plochy je 200 cm,
některé postele je možné objednat i v prodloužených délkách 210 a 220 cm.

Kvalitu spánku lze ovlivnit výběrem správné matrace a vhodného roštu. Výběr kvalitní matrace nepodceňujte, je nutné si uvědomit, že v posteli trávíte minimálně třetinu dne a kvalita spánku pak ovlivní i celý jeho zbytek. Regenerace fyzických a duševních sil probíhá hlavně během spánku , nedostatečně odpočinutý člověk není schopen podávat plný pracovní výkon.

Rám postele s rozměrem ložné plochy 140×200 cm je možné osadit celoplošným roštěm v daném rozměru a celoplošnou matrací. Rámy postele s rozměrem ložné plochy nad 160×200 cm doporučujeme osadit vždy párem roštů a matrací v daném rozměru tzn.
pro ložnou plochu 160×200 doporučujeme použít dva rošty a dvě matrace v rozměru 80×200 cm.

Typ roštu přímo souvisí s vybraným typem matrace a zákazník si může vybrat z široké nabídky roštů a matrací. Detailní informace a nabídce roštů naleznete zde. Detailní informace a nabídce matrací naleznete zde.

Postel Jana
Postel Jana
Postel Klára 1
Postel Klára 1
Postel Klára
Postel Klára
Postel Nela
Postel Nela
Postel Ina
Postel Ina

Rychlý kontakt

Email: info@supersektor.cz

Tel: +420 736 481 121