Kovové postele

kovové postele jsou vyrobeny z kovových profilů popřípadě z kovových profilů v kombinaci s masivním dřevem v různých barvách a povrchových úpravách. Samotná postel je podobně jako dřevěná postel složena z rámu postele, roštu a matrace. Postele je možné doplnit různými doplňky jako jsou noční stolky, závěsné police a úložné prostory.

Postel Carlos
Postel Carlos
Postel Carlos
Postel Carlos
Postel Carlos
Postel Carlos
Postel Bella
Postel Bella
Postel Bella
Postel Bella

Matrace a rošty

ložnou plochou se rozumí využitelná plocha matrace pro odpočinek, skutečný rozměr postele respektive vnější rozměr rámu postele je samozřejmě větší. Běžná šířka ložné plochy je 140, 160 cm, 180 cm a 200 cm. Běžná délka ložné plochy je 200 cm,
některé postele je možné objednat i v prodloužených délkách 210 a 220 cm.

Kvalitu spánku lze ovlivnit výběrem správné matrace a vhodného roštu. Výběr kvalitní matrace nepodceňujte, je nutné si uvědomit, že v posteli trávíte minimálně třetinu dne a kvalita spánku pak ovlivní i celý jeho zbytek. Regenerace fyzických a duševních sil probíhá hlavně během spánku , nedostatečně odpočinutý člověk není schopen podávat plný pracovní výkon.

Rám postele s rozměrem ložné plochy 140×200 cm je možné osadit celoplošným roštěm v daném rozměru a celoplošnou matrací. Rámy postele s rozměrem ložné plochy nad 160×200 cm doporučujeme osadit vždy párem roštů a matrací v daném rozměru tzn.
pro ložnou plochu 160×200 doporučujeme použít dva rošty a dvě matrace v rozměru 80×200 cm.

Typ roštu přímo souvisí s vybraným typem matrace a zákazník si může vybrat z široké nabídky roštů a matrací. Detailní informace a nabídce roštů naleznete zde. Detailní informace a nabídce matrací naleznete zde.

Postel Cindy
Postel Cindy
Postel Marius
Postel Marius
Postel Eva
Postel Eva
Postel Maren
Postel Maren
Postel Tim
Postel Tim

Rychlý kontakt

Email: info@supersektor.cz

Tel: +420 736 481 121