Klasické válendy, jednolůžka, patrové postele

Základním typem postele je klasická válenda, která má integrovanou čalouněnou matraci, která je nedílnou součástí postele. Válenda je většinou vybavena pevným roštem, matrací dle výběru zákazníka a úložným prostorem. Spodní část válendy může být čalouněná popřípadě v dekoru dřeva. Kvalitní válenda by měla být osazena dobrou matrací a proto výběru matrace věnujte zvýšenou pozornost. Rám postele je vyroben z dřevotřísky, která je čalouněna látkou dle výběru zákazníka. Válendu je možné doplnit o praktické doplňky jako jsou čela postele.

Dalším běžným typem postele je dřevěné jednolůžko, které má volně loženou matraci tzn. matraci je možné v průběhu užívání kdykoliv vyměnit za jiný typ matrace. Dřevěné jednolůžko je složeno z rámu postele, roštu a matrace dle výběru zákazníka. Rám postele je vyroben z masivního dřeva – levnější postele ze smrkového popřípadě borového masivu, dražší modely jsou vyrobeny z masivního buku popřípadě dubu. Dřevěné jednolůžko je možné doplnit o mnoho dalších doplňků jako jsou úložné prostory, přistýlky a bezpečnostní zábrany.

Některé pokoje jsou omezeny svým prostorem a vhodným řešením je patrová postel, která ušetří potřebný prostor. Patrové postele je možné doplnit o mnoho dalších doplňků jako jsou úložné prostory a bezpečnostní zábrany.

Válenda
Válenda
Dřevěná postel
Dřevěná postel
Dřevěná postel
Dřevěná postel
Dřevěná postel
Dřevěná postel
Patrová postel
Patrová postel

Rychlý kontakt

Email: info@supersektor.cz

Tel: +420 736 481 121